883 900 059 pracownia@onlyhome.pl

OnlyHome | design udomowiony

Wszystkie nasze produkty wykonujemy z pietyzmem i zaangażowaniem. Stawiamy na prosty uniwersalny dizajn. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkcje były unikatowe i wykonane ze smakiem. Choć „gusta nie podlegają dyskusji”, żywimy nadzieję, że znajdziecie tutaj rzeczy, które przypadną wam do gustu :-).

SOFY | OTOMANY

Pufy stały się wielkim hitem nowoczesnych wnętrz.  Pufy to użytkowy taboret całkowicie obszyty miękkim materiałem. Najczęściej nogi są niewidoczne, a kształtem przypominają sześcian. Wykończone są tapicerką wykonaną z różnych materiałów. Zachęcamy do zakupów.

ŁAWECZKI

Ławki świetnie sprawdzają się jako dodatek do przedpokoju, pomagając w komfortowym założeniu bądź zdjęciu obuwia. Dobrze prezentują się również w sypialni czy salonie, a w firmach okazują się eleganckim pomysłem na wypełnienie poczekalni dla gości.

WEZGŁOWIA

Wezgłowia stały się wielkim hitem nowoczesnych wnętrz.  Miękkie i komfortowe w dotyku panele zagościły w sypialniach, przedpokojach i salonach oraz ekskluzywnych kawiarniach. Wykończone są tapicerką wykonaną z różnych materiałów.

TABORETY

Taboret to użytkowy mebel częściowo obszyty miękkim materiałem. Różnorodność wykończeń nadaje mu unikatowy charakter. Pełni funkcję uzupełnienia miejsca siedzącego w kuchni, salonie, sypialni. Wykończone są tapicerką wykonaną z różnych materiałów.

Spodobało Ci się to co zobaczyłeś?

Skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy Ci ofertę, wykonamy wstępny projekt lub pomożemy w wybranym zakresie.

KONTAKT
Share This