883 900 059 pracownia@onlyhome.pl

Płyty Kerrock w naszej pracowni wnętrza

Poszerzyliśmy ofertę o termoformowalne płyty akrylowo-mineralne firmy Kerrock. Płyty z których możliwe jest wykonanie dowolnych elementów nowoczesnego wyposażenia wnętrz. Począwszy od wykonania blatów mebli, samych mebli, biurek, szafek łazienkowych, lad recepcyjnych itp. itd o kształtach ograniczonych jedynie wyobraźnią.

Zastosowanie płyt akrylowo-mineralnych jest ogromne poprzez zastosowaną technologię, jest wododporny, septyczny i najważniejsze daje się dowolnie kształtować pod wpływem temperatury. Z tego też powodu zastosowanie znajduje w kuchniach czy łazienkach, zarówno tych domowych jak i publicznych, idealnie nadaje się do aranżacji wnętrz hotelowych czy użyteczności publicznej ale wykonać z niego można także zabudowy i aranżacje łodzi, kamperów.

Charakterystyka produktu czyli z czym tak naprawdę mamy do czynienia?

Wymiary płyt

Producent sprzedaje płyty w dwóch podstawowych wymiarach 3600 x 760 oraz 3600 x 1350 w zależności od modelu w niektórych płytach występuje tylko jeden wymiar. Płyty występują w grubościach 6, 8, 12, 18 mm i tak jak wspominaliśmy nie wszystkie modele dostępne są we wszystkich grubościach

Kolorystyka i klejenie

Płyty dostępne są w szerokiej gamie podstawowych wzorów, jednak można zamówić dowolny kolor RAL. Do klejenia płyt producent zapewnia kleje w ich kolorze co daje możliwość niewidocznego łączenia. Kolory odporne są na promieniowanie UV co umożliwia stosowanie ich na zewnątrz.

Share This