883 900 059 pracownia@onlyhome.pl

Montaż wystawy w Galerii Handlowej

Informacja o projekcie

Wykonanie i montaż wystawy zrealizowanej dla DH Renoma projektu Aleksandry Wasilkowskiej. Instalacja „Pająka” była nie lada wyzwaniem, ok 50 fotografii zawisło w przestrzeni domu handlowego. Cała instalacja rozpieta była w 4-ro kondygnacyjnej otwartej przestrzeni. Do jej realizacji użyliśmy 2 tys mb linek stalowych, do odciążeń użyliśmy ponad 2 tony betonu, który umieściliśmy na specjalnie do tego celu zaprojektowanych „mobilnych kotwach”. Czas realizacji 2 dni (tylko w godzinach nocnych :-)).

Zakres prac adaptacyjnych: projekt techniczny i wykonawczy/konstruktorski | oprawa zdjęć i uzbrojenie do zawieszenia prace alpinistyczne | prace ślusarskie | ubezpieczenie wystawy | outsorcing dokumentacji, zezwoleń i zgłoszeń | montaż i demontaż

Zakres prac dodatkowych: opracowanie sytemu identyfikacji wizualnej, oznakowanie wystawy, oznakowanie zdjęć

Widok na void

Widok na ekspozycje

Zawieszone obrazy w przestrzeni

Widok na odciagi

Mały odciąg

INFO O WYSTAWIE | Pierwsza Ogólnopolska Zbiorowa Wystawa Fotografii Mody

Niniejsza Wystawa, składa się z 66 zdjęć autorstwa ponad 35 fotografów. Zdjęcia te wybrane zostały sposród zgłoszonych 949 profesjonalnych fotgrafii przez komisję kwalifikacyjną, w której skład weszli wykładowcy PWSFTviT.

Celem wystawy jest ukazanie dokonań wspólczesnej polskiej fotografii mody. Na wystawie znajduja się się zdjęcia z pokazów mody, elemnty kampanii reklamowych firm, zdjęcia znane z bilbordów, katalogów i witryn sklepowych oraz zdjęcia będace projektami własnymi autorów.

Wśród autorów znajdują sie min: Robert Wolański (zdjęcia dla firm: Vistula-Wólczanka, Wittchen, Pabia, Monnari), Marek Straszewski(Big-Star), Jacek Poremba i Wojtek Wieteska. Są również zdjęcia dla marek: Cropp Town, Bialcon, Dreamgirl i wielu innych oraz fotografie młodych twórców: Pawła Fabjańskiego (uznanego za jednego z 200 najlepszych fotografów na świecie) dla Reportera, Marii Przybysz dla Chanel, Anny Fedisz-Pereyra, Piotra Uznańskiego i innych.

INNE PROJEKTY

Czujesz niedosyt - zobacz inne nasze realizacje

Pamiętaj, że nie umieszczamy na stronach wszystkiego co robiliśmy. Pisz – odpowiemy- skontaktuj się z nami.