883 900 059 pracownia@onlyhome.pl

Informacja o projekcie

Realizacja lokalu użytkowego – salon kosmetyczny wraz z 7 gabinetami | 200m2.

Projekt obejmował pełen zakres projektowy i wykonawczy:

 

Organizacja przestrzeni pod gabinety

Koncepcyjny projekt zagospodarowania przestrzeni pod określone przez klienta założenia. Wydzielenie stref zabiegowych w postaci osobnych gabinetów zabiegowych, open-speców w formie recepcji wraz z poczekalnią, części magazynowej niekolidującej z otwartą przestrzenią. Organizacja miejsc pracy w oparciu o tzw: „utility” oraz zgodnie z przepisami bhp i sanepidu.

 

 

Zakres prac

Projekt aranżacji wnętrza, projekt wykonawczy i realizacja. Realizacja kompleksowa począwszy od gruntownych prac konstrukcyjnych, wykonanie wszystkich elementów wykończeniowych oraz instalacyjnych (instalacje wod-kan, instalacje elektryczne, wentylacja i klimatyzacja). Realizacja elementów wyposażenia: meble do gabinetów, stoły zabiegowe, szafy wolnostojące i zabudowy meblowe, ławy, stoliki, ekspozytory.

 

Zakres prac adaptacyjnych: projekt aranżacyjny |  remont i adaptacja powierzchni ok 200m2 | meble i zabudowa na wymiar, elementy wyposażenia- projekt kompleksowy.

 

Styl nowoczesny

Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy usytuowanej na starym mieście we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1. Naszym zadaniem było wpasować koncepcję nowoczesnego lokalu oferującego usługi na najwyższym poziomie w kubaturę zabytkowego wnętrza. Połączenie prostoty nowoczesnych wykończeń wraz z zabytkowymi elementami zastanymi w lokalu dało niecodzieny wizualny efekt.

widok na open space - stanowiska do manicure

widok na zabudowę magazynową, szafy i ukryty magazynek

widok na wejścia do gabinetów zabiegowych

elementy wykończenia

łazienka

foto: Michał Piechowiak | Wrocław

pierwszy open space - recepcja i poczekalnia

widok na jeden z gabinetów

widok na jeden z gabinetów za szkłem

widok na pomieszczenia socjalne