883 900 059 pracownia@onlyhome.pl

Tworzymy specjalnie dla Ciebie

Informacja o projekcie

Realizacja kawiarni i bistro w open space.

Wyzwaniem było upakowanie wszystkiego co niezbędne na małej powierzchni. W związku z tym, że lokal nie posiadał w ogóle miejsca na organizację zaplecza, trzeba było zaplanować nie tylko rozmieszczenie sprzętu do produkcji ale także miejsce do przechowywania i od razu zaplanować sposób i ilość dostaw. Projekt wymagał od nas holistycznego podejścia do tematu, logistyki i samozaparcia gdyż czasu na wszystkie prace mieliśmy ok 30 dni. Udało się zmieścić realizację w 40.

Zakres prac adaptacyjnych: projekt architektoniczny | kompleksowy remont i adaptacja ok 70m2 | outsorcing dokumentacji, zezwoleń i zgłoszeń.

Zakres prac dodatkowych: opracowanie sytemu identyfikacji wizualnej, loga, opakowań, strony www, reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, kompozycja karty menu, przeszkolenie personelu, ustawienie funkcjonowania lokalu-dostawy, kuchnia.

Bistro w nowojorskim stylu

Zestawiliśmy skrajne materiały i tekstury aby uzyskać interesujący efekt. Zastaliśmy czarne eleganckie płytki podłogowe na wysoki połysk i zestawiliśmy to z  surową płyta OSB oraz naturalnymi materiałami jak szkło i drewno, naturalne tkaniny w kolorze ziemi. Smaczki w postaci artdecowskich foteli, czerwonych elementów dekoracyjnych dopełniły dzieła. Wykonanie i montaż całej zabudowy wraz z montażem sprzętu agd (wybranie odpowiedniego też było wyczynem nie lada) i całego wyposażenia a co tam.

Miejsce sprzedaży w kawiarni

widok od strony produkcji

widok na grupę foteli

Widok na kuchnię

ekspozytor i wydawka

Widok z zewnątrz

Widok na sale

wyciąg uniwersalny:-)

widok na ogródek

Widok na przyszłą kuchnię

widok na przyszły bar

widok na przyszłą salę i wyjście do WC

INNE PROJEKTY

Czujesz niedosyt - zobacz inne nasze realizacje

Pamiętaj, że nie umieszczamy na stronach wszystkiego co robiliśmy.

Spodobało Ci się to co zobaczyłeś

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Zawsze będziesz miał lepszy ogląd sytuacji, a co…!

KONTAKT